Η επιχείρησή μας “Gelis Βιοτεχνία Τεντών” η οποία εδρεύει στην οδό Αναλήψεως 55 στον Βόλο, δραστηριοποιείται εδώ και αρκετά χρόνια στον χώρο της τοποθέτησης τεντών και συστημάτων σκίασης και αναλαμβάνει με συνέπεια και επαγγελματισμό την κατασκευή και τοποθέτηση:
Τέντας με βραχίονες
Μονομπλόκ (Μπάρα)
Κάθετα συστήματα με οδηγούς
Κάθετης μορφής (Ριντό)
Καποτίνες
Ειδικές κατασκευές σκίασης κ.α.
Αναλαμβάνουμε την κατασκευή και τοποθέτηση των συστημάτων σκίασης σε μονοκατοικίες, πολυκατοικίες, καταστήματα, επαγγελματικούς χώρους, καφετέριες, εστιατόρια κ.α.
Στον τομέα των υφασμάτων η εταιρία μας καινοτομεί σε συνεργασίες με τα κορυφαία τεντόπανα της ελληνικής και ευρωπαϊκής αγοράς υφάσματα αυτοπλενόμενα (self cleaning), black out (πλήρης συσκότισση), τεντόπανα ψηφιακής εκτύπωσης (άριστα αποτελέσματα στην απόδοση χρωμάτων), υφάσματα perla reflection (με ανάκλαση ηλιακής ακτινοβολίας), υφάσματα διάτρητα (διαπερνά ο αέρας).
Έτσι λοιπόν ο καταναλωτής έχει να επιλέξει ανάμεσα σε μια τεράστια γκάμα ειδικών υφασμάτων και εκατοντάδων σχεδίων που καλύπτουν όλα τα γούστα.
|